Thumbnail image
Litar PP, tre ngjyrësh, verdhë
6.71 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Litar nga Kinzo me kualitet të lartë të qëndrueshëm dhe ka dimensione prej 6 mm x 30m. Ky litar ka tri ngjyra.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Ngjyra Verdhë
Madhësia 60 x 95 x 240 mm
Pesha 0.429 KG
GTIN 8711252980232
Kodi i produktit 8711252980232

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen