Thumbnail image
Litar Kinzo, rozë
6.71 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Litar nga Kinzo me kualitet të lartë të qëndrueshëm dhe ka dimensione prej 4.8mm x 30m. Pakoja përmbanë 3 copë me tri ngjyra të ndryshme.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Ngjyra Rozë
Madhësia 155 x 50 x 200 mm
Pesha Rreth 0.417 KG
GTIN 8711252980294
Kodi i produktit 8711252980294

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen