Thumbnail image
Llambë kampingu LED, kaltër
5.32 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Llambë për kamping me dizajn klasik dhe kompakt dhe material të qëndrueshëm. Dimensionet e saj janë 250 x 25 x 25 mm dhe peshë prej 0.245kg.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Camp Active
Ngjyra Kaltër
Madhësia 250 x 95 x 95 mm
Pesha 0.245 KG
GTIN 8711252565422
Kodi i produktit 8711252565422

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen