Thumbnail image
Llambë me motive festive
5.32 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kjo llambë ka dizajn interesant në formë dordoleci dhe përdoret si dhuratë. Ka dimensione prej 18 x 95 x 95 mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Christmas Gifts
Madhësia 18 x 95 x 95 mm
Pesha Rreth 0.362 KG
GTIN 8711252041827
Kodi i produktit 8711252041827

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen