Thumbnail image
Llambë për kamping Dunlop, kuqe
3.37 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Llambat për parking janë drita me dizajn shumë kompakt, kanë magnet, buton on/off, bateri AA dhe dimensione prej 55 x 82 x 82 mm

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Dunlop
Ngjyra Kuqe
Madhësia 55 x 82 x 82 mm
Pesha 0.125 KG
GTIN 8711252939476
Kodi i produktit 8711252939476

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen