Thumbnail image
Llambë Grunding
17.97 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kjo llambë ka bazë me tri këmbë dhe përbëhet nga druri, tekstili dhe plastika. Dimensionet e saj janë   66 x 300 x 300 mm dhe peshon 1.5 kg.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Grundig
Madhësia 66 x 300 x 300 mm
Pesha [g] 1500
GTIN 8711252040097
Kodi i produktit 8711252040097

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen