Thumbnail image
Llampë kampi nga marka Dunlop
16.54 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Llampa është e kualitet të lartë dhe shumë e nevojshme gjatë kampingut. Pesha:0.500kg, madhësia:190x95x100mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Dunlop
Madhësia 190 x 95 x 100 mm
Pesha 0.500 KG
GTIN 8711252069968
Kodi i produktit 8711252069968

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen