Thumbnail image
Lodër me muzikë për qen, kuqe
1.20 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Këto lodra janë në formë këpuce me ngjyra të ndryshme dhe tinguj muzikor që tërheqin vëmendjen e qenit tuaj .

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Pet Toys
Ngjyra Kuqe
Madhësia 102 x 50 x 62 mm
Pesha Rreth 0.620 KG
GTIN 8711252036786
Kodi i produktit 8711252036786

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen