Thumbnail image
Lodër për qen, rozë
1.32 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kjo lodër ka formë të rrumbullakët dhe hudhet në mënyrë që qeni ta kthejë prapa. Ka 3 ngjyra dhe dimensione prej 20 x 153 x 153 mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Pet Toys
Ngjyra Rozë
Madhësia 20 x 153 x 153 mm
Pesha [g] 83
GTIN 8711252159690
Kodi i produktit 8711252159690

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen