Thumbnail image
Lodra për kafshë, kaltër
2.05 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Lodra për kafshë, kryesisht për qen, me një formë dhe dizajn interesant në formë shkopi me një top në maje. Shkopi është i gjatë 63cm dhe vjen me katë ngjyra.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Pet Toys
Ngjyra Kaltër
Madhësia 70 x 70 x 630 mm
Pesha 0.191 KG
GTIN 8711252221182
Kodi i produktit 8711252221182

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen