Thumbnail image
Lopatë dhe qese të plastikës, rozë
0.49 € 1.58 € (-69%)
Përshkrimi

Lopata për mbledhjen e mbeturinave të kafshëve, me dizajn ergonomik me tri ngjyra. Pakoja përfshin edhe 20 qese plastike. Lopatat kanë dimensione prej 285 x 41 x 130 mm

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Pet Comfort
Ngjyra Rozë
Madhësia 285 x 41 x 130 mm
Pesha Rreth 0.138 KG
GTIN 8711252566436
Kodi i produktit 8711252566436

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen