Thumbnail image
Losion lëkure Chanel Les Beiges 30 ml
64.92 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky losion nga Chanel, mbron lëkurën nga ndikimet e jashtme negative dhe i jep asaj një pamje të freskët. Falë cilësisë së butë e të rehatshme, ai ofron hidratim të zgjatur duke dhënë rezultat të shkëlqyeshëm e të unifikuar. Losioni përshtatet me tonet e lëkurës dhe përbëhet nga pigmente minerale. Aplikoni duke përhapur në lëkurë me majat e gishtave.

Cilësitë

Prodhuesi Chanel
Origjina Francë
Vëllimi [ml] 30
GTIN 3145891843101
Kodi i produktit kCH132022

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen