Thumbnail image
Brus Kinzo, 230v
29.24 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kjo makinë e kualitetit të lartë shërben për prerjen e sipërfaqeve të ndryshme, ka fuqi shumë të madhe dhe konsumon vetëm 230v.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 110 x 130 x 300 mm
Pesha Rreth 1.657 KG
GTIN 8711252721934
Kodi i produktit 8711252721934

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen