Thumbnail image
Makinë rroje Dunlop
6.19 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Makinë rroje shumë kualitative dhe me një stil të bukur. Makina shërben për prerjen e qimeve të padëshiruara në vesh, hundë dhe vetulla.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Dunlop
Dimensionet [cm] 2.5 x 2.5 x 14
Pesha [g] 121
GTIN 8711252870533
Kodi i produktit 8711252870533

Vlerësimet1
4.00 (1 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen