Thumbnail image
Makinë rroje Dunlop, teh të dyfishtë
13.55 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Për një fytyrë të bukur dhe të lëmuar duhet të keni një makinë të rrojës nga Dunlop. Falë tehëve te dyfishtë ju mund të arrini të rruani edhe pjesët ku ishin problematike me makinat tjera. Por nëse doni vetëm të e zvogëloni pak mjekrrën atëherë e keni edhe këtë mundësi.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Dunlop
Dimensionet [cm] 3.5 x 6.3 x 14
Pesha [g] 291
GTIN 8711252064635
Kodi i produktit 8711252064635

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen