Thumbnail image
Mashë për grill BBQ Collection
1.79 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kjo mashë falë formës së saj ju mundëon që të punoni shumë lehtë në grill. Masha peshon 0.125 kg dhe ka madhësi 8x35 cm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Bbq Collection
Madhësia 10 x 95 x 380 mm
Pesha 0.125 KG
GTIN 8711252218618
Kodi i produktit 8711252218618

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen