Thumbnail image
Maskë shkumuese 2në1 Estée Lauder 150 ml
31.49 € 39.44 € (-20%)
Përshkrimi

Trajtoni lëkurën tuaj në mënyrë të duhur me pastrim të përkryer! Përdoreni produktin si shkumë pastrimi ose maskë pastrimi 3-minutëshe, lëkura juaj do të jetë krejtësisht e pastër. I pershtatshem për të gjitha llojet e lëkurës, ideale për lëkurë normale dhe të përzier. Ky produkt butësisht heq grimin dhe të gjitha papastërtitë, thellësisht pastron poret, duke e lënë lëkurën të freskët, të pastër dhe të shëndetshëm, gjithashtu parandalon acarim e lëkurës. Aplikojeni çdo mëngjes dhe në mbrëmje në fytyrë,masazhojeni në lëvizje rrethore, lëreni shkumën të veproj për 3 minuta dhe në fund shpëlajeni tërësisht.

Cilësitë

Lloji i lëkurës Normal, Përzier
Simptomat Luksoze - Luksoze
Gjinia woman
Prodhuesi Estée Lauder
GTIN 027131987840
Kodi i produktit kEL279

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen