Thumbnail image
Fazametër GS/TUV
2.48 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Matësi tensionit apo fazameri shërben për testimin dhe matjen e tensionit të rrymës. Ka një dritë që tregon nëse ka tension dhe është transparent. Pakoja përfshin 2 copë.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 250 x 20 x 90 mm
Pesha Rreth 0.066 KG
GTIN 8711252485805
Kodi i produktit 8711252485805

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen