Thumbnail image
Metër Kinzo, 2m
2.19 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Metra nga Kinzo vjen me gjatësi prej 2 m dhe me një paketim kompakt.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 160 x 30 x 110 mm
Pesha Rreth 0.113 KG
GTIN 8711252489858
Kodi i produktit 8711252489858

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen