Thumbnail image
Mbajtës akulli për tomus
0.83 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Mbajtëse të ujit(akullit) në formë shishe katrore nga materiali i plastikës. Këto mbajnë të ftoftë dhe të freskëta ushqimet dhe pijet që i vendosim në tomus.  

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Pa markë
Madhësia 160 x 35 x 90 mm
Pesha Rreth 0.407 KG
GTIN 8711252903729
Kodi i produktit 8711252903729

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen