Thumbnail image
Mbajtëse akulli për tomus
1.32 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Mbajtëse të ujit(akullit) në formë shishe katrore nga materiali i plastikës. Këto mbajnë të ftoftë dhe të freskëta ushqimet dhe pijet që i vendosim në tomus.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Fresh & Cold
Madhësia 150 x 40 x 80 mm
Pesha Rreth 0.417 KG
GTIN 8711252903743
Kodi i produktit 8711252903743

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen