Thumbnail image
Mbajtëse akulli për tomus, rozë
1.56 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Mbajtëse të ujit(akullit) në formë të shishes katrore nga materiali i plastikës. Këto mbajnë të ftoftë dhe të freskëta ushqimet dhe pijet që i vendosim në tomus.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Cool-it
Ngjyra Rozë
Madhësia 160 x 60 x 90 mm
Pesha Rreth 0.766 KG
GTIN 8711252812007
Kodi i produktit 8711252812007

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen