Thumbnail image
Mbajtëse e shiritave ngjitës
5.94 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kjo mbajtëse ka strukturë unike dhe dizajn kompakt. Shërben për mbajtjen e shiritave ngjitës dhe na ndihmojnë ta prejmë ngjitësin në bazë të nevojës me anë të një tehu metalik . Janë shumë praktik dhe të lehtë në përdorim.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 240 x 60 x 150 mm
Pesha 0.416 KG
GTIN 8711252492216
Kodi i produktit 8711252492216

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen