Thumbnail image
Mbajtëse për çadër, e hirtë
14.40 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Mbajtëse për çadër, me bazë metali në formë drejtëkëndshi. Kjo mbajtëse vjen e pa montuar mirëpo montimi i saj është i thjeshtë dhe i lehtë. Dimensionet e saj janë 150 x 460 x 460 mm dhe peshon 1.667kg. Materiali përbërës i saj është plastikë.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Pa markë
Madhësia 150 x 460 x 460 mm
Pesha Rreth 1.667 KG
GTIN 8711252042848
Kodi i produktit 8711252042848

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen