Thumbnail image
Mbajtëse ushqimi me avull 400 W
21.71 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kjo pajisje mundëson gatimin e ushqimit me avull dhe e mban atë të ngrohtë. Ka një termostat për temperaturë dhe dimensione prej 300 x 235 x 188 mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Cuisinier Elegance
Madhësia 300 x 235 x 188 mm
Pesha Rreth 1.363 KG
GTIN 8711252937267
Kodi i produktit 8711252937267

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen