Thumbnail image
Mbajtës çelsash Arti Casa
8.39 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Keni probleme, nuk mund t'i gjeni çelsat, atëherë kjo varëse ju mundëson që të mos i humbisni më. Mbajtësi i çelsave është produkti ideal për t'i mbajtur çelsat në mënyrë të organizuar dhe vjen me përmasa 34x24cm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Arti Casa
Madhësia 240 x 40 x 340 mm
Pesha Rreth 0.590 KG
GTIN 8711252042237
Kodi i produktit 8711252042237

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen