Thumbnail image
Mbajtëse për rafte Kinzo, 15 x 20cm
2.05 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kjo mbështetëse është zgjidhja e duhur për të përforcuar rafte. Kjo mbëstetëse ka dimezionet 15x20cm, ka material të fortë metalik dhe ka peshë të lehtë 0.142kg.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 220 x 40 x 160 mm
Pesha Rreth 0.142 KG
GTIN 8711252494227
Kodi i produktit 8711252494227

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen