Thumbnail image
Mbulesë shale Dunlop
8.38 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Mbulesa është e dizajnuar për shala të biçiletave dhe vjen me përmasa 28x20cm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Dunlop
Madhësia 20 x 200 x 280 mm
Pesha [g] 375
GTIN 8711252419664
Kodi i produktit 8711252419664

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen