Thumbnail image
Mbulesë për grill BBQ Collection
4.70 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kjo mbulesë e përmasave 80x80x125 cm mbron grillin tuaj nga ambienti i jashtëm. Mbulesa peshon 0.209 kg.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Bbq Collection
Madhësia 310 x 20 x 200 mm
Pesha 0.209 KG
GTIN 8711252348186
Kodi i produktit 8711252348186

Vlerësimet1
5.00 (1 vlerësime)

https://gjirafamall.com/shtepi-kopesht-mobileri-1/kopesht-2/zgare-aksesore-1/aksesore-80/mbulese-per-grill-bbq-collection-1

Besim e enjte, 30 prill 2020

Lire dhe mire! Flm

A ju ndihmoj ky vlerësim?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen