Thumbnail image
Metër Kinzo
4.80 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kjo metër është shumë e gjatë dhe po ashtu ajo vjen në ngjyrë të kaltë. Pesha: 0.165Kg, madhësia: 150 x 30 x 110 mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 150 x 30 x 110 mm
Pesha Rreth 0.165 KG
GTIN 8711252718583
Kodi i produktit 8711252718583

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen