Thumbnail image
Metër e markës Kinzo
1.75 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kjo metër është mjaft e gjatë dhe po ashtu ajo vjen në ngjyra të ndryshme si: verdhë,kaltër,portokall dhe kuq. Pesha: 0.221Kg, madhësia: 30x70x75mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 30 x 70 x 75 mm
Pesha Rreth 0.221 KG
GTIN 8711252949222
Kodi i produktit 8711252949222

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen