Thumbnail image
Metër Kinzo, 5m
3.04 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kjo metër me kualitet të lartë, ka përbërje nga metali i hollë dhe ka një mekanizëm për tërheqje, një sustë për kycje dhe këllëf brenda të cilit palohet. Këllëfi është nga plastika dhe ka ngjyrë të zezë dhe të verdhë. Gjatësia e saj është 5 metra.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 160 x 30 x 110 mm
Pesha Rreth 0.194 KG
GTIN 8711252488271
Kodi i produktit 8711252488271

Vlerësimet1
5.00 (1 vlerësime)

👍

Taulant e diel, 17 maj 2020

👍

A ju ndihmoj ky vlerësim?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen