Thumbnail image
Mushamë, e kaltër
4.55 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Mushama me material të fortë dhe të qëndrueshëm si dhe rezistent ndaj lagështisë. Ka përdorime të ndryshme, psh. si tendë, për mbështjellje të gjërave në rast zhvendosje etj. Dimensionet e saj janë 1.2 x 1.8m.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 350 x 20 x 220 mm
Pesha 0.270 KG
GTIN 8711252797489
Kodi i produktit 8711252797489

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen