Thumbnail image
NGA NJERI DHJETOR NË TJETRIN - ISMAIL KADARE
9.00 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

"Nga një dhjetor në tjetrin" u shkrua midis dhjetorit të vitit 1990 dhe janarit të vitit 1991, për t'u botuar po atë vit në Paris, në dy gjuhë, shqip dhe frëngjisht. Në Francë dhe në vende të tjera, libri u botua nën titullin "Pranvera shqiptare"

Cilësitë

Shtëpia botuese Onufri
Faqe 240
GTIN 9789928186669
Kodi i produktit 9789928186669

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen