Thumbnail image
Ngjitës 21gr, 2 copë
2.05 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ngjitës universal, i përshtatshëm për ngjitjen e letrave, fotove, kartonit etj. Ka dizajn kompakt dhe mund ta merrni me vete kudo ne shtëpi, shkollë apo zyrë. Një pako përmbanë 2 copë me nga 21gr.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Lifetime Power Glue
Madhësia 190 x 30 x 120 mm
Pesha 0.111 KG
GTIN 8711252372808
Kodi i produktit 8711252372808

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen