Thumbnail image
Ngjitës për izolim
2.05 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ngjitës për izolim të kabllove të rrymës me material rezistent ndaj tensionit dhe lagështisë. Përdorimi i tij është shumë i gjerë. Pakoja ka 3 copë me ngjyra të ndryshme.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 250 x 20 x 100 mm
Pesha [g] 233
GTIN 8711252795324
Kodi i produktit 8711252795324

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen