Thumbnail image
Orë dore 33 Element 331306
106.27 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Orë dore për të dy gjinitë nga 33 Element e përpunuar prej çelikut të pandryshkur në kombinim me lëkurë të vërtetë. Orë modeste me dizajn unik të larë me ngjyrë të zezë me detaje ngjyrë argjendi. Veçori e këtij aksesori është fakti që përveç kohës tregon edhe datën. Kjo orë posedon mekanizëm Quartz dhe është rezistente ndaj spërkatjeve. Për më shumë, ora vie me kutinë e saj origjinale.

Cilësitë

Prodhuesi 33 Element
Origjina Lituani
Gjinia Unisex
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Forma Rreth
Xhami Safir
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Nr. 38
Numri 42
Materiali Lëkurë
Ngjyra
  • Zezë
  • Zezë
Datë Datë
Stili Elegant
Madhësia Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
Kronograf Pa kronometër
GTIN 4779036820154
Kodi i produktit hEL008

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen