Thumbnail image
Orë dore Just Cavalli JC1L012M0075
133.21 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Orë dore femrash nga Just Cavalli e përpunuar në tërësi prej çelikut të larë në flori. Ky aksesorë me dizajn unik me logo në ekran, posedon mekanizëm Quartz dhe është rezistent ndaj ujit. Orë shumë e bukur që iu le pa fjalë dhe përshtatet për bukuri me veshjet tuaja. Për më shumë, ora vie me kutinë e saj origjinale.

Cilësitë

Prodhuesi Just Cavalli
Origjina Hong Kongu
Gjinia Femra
Kronograf Pa kronometër
Madhësia Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Lloji i sipërfaqes Ari i praruar
Forma Rreth
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 5 ATM/5 BAR
Numri 34
Nr. 38
Nr. i pjesëve 9
Ngjyra
  • Bardhë
  • Artë
GTIN 4895158184667
Kodi i produktit hJC404

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen