Thumbnail image
Orë dore Michael Kors MK 5722
276.39 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Orë dore për femra nga Michael Kors e përpunuar prej çelikut. Ky aksesorë 3 kronografik shumëfunksional, përveç kohës e tregon edhe datën. Ora posedon dizajn unik me ekran të bardhë me numra romakë, ndërkaq rripat janë ngjyrë floriri. Ky aksesorë posedon mekanizëm Quartz dhe është rezistent ndaj ujit. Shumë e bukur për raste speciale.

Cilësitë

Prodhuesi Michael Kors
Origjina Francë
Gjinia Femra
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Tjera 24 orë
Koha maksimale e operimit max. 30 minuta
Datë Datë
Ngjyra
  • Verdhë
  • Artë
Përmbajtja Mineral
Lloji i sipërfaqes Ari i praruar
Forma Rreth
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Kronometër me saktësi 1/1 sekond
Stili Elegant
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Kronograf 3 kronometër
GTIN 3008340057220000
Kodi i produktit hMK155

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen