Thumbnail image
Rrjet për pjekjen e peshkut BBQ Collection
5.32 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kjo paisje ju mundëson që të pjekni peshkun pa e dëmtuar atë. Pesha e saj është 0.450 kg dhe vjen me përmasa 25 x 110 x 580 mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Bbq Collection
Madhësia 25 x 110 x 580 mm
Pesha 0.450 KG
GTIN 8711252066486
Kodi i produktit 8711252066486

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen