Thumbnail image
Pajisje për grill BBQ
23.46 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky komplet i pajisjeve për grill është i domosdoshëm për grill, sepse ju lehtëson punën gjatë përgatitjes në grill. Kompleti përbëhet nga 17 pjesëve dhe vjen bashkë me një çantë të përshtatshme që peshon 2.375 dhe ka madhësi 48x22x8 cm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Bbq
Madhësia 220 x 80 x 480 mm
Pesha Rreth 2.375 KG
GTIN 8711252455358
Kodi i produktit 8711252455358

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen