Thumbnail image
Paisje për kapëse Kinzo
8.87 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Paisja kualitative për kapëse Kinzo shumë e përshtatshme për punë si dhe ofron madhësi të ndryshme për kapëse. Kjo paisje peshon 0.782 kg dhe ka madhësi të përgjithshme 130 x 35 x 225 mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 130 x 35 x 225 mm
Pesha Rreth 0.782 KG
GTIN 8711252719160
Kodi i produktit 8711252719160

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen