Thumbnail image
Paisje për lakimin e telave Kinzo
2.17 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kjo paisje ju ndihmon që të lakoni telat metalik pa i dëmtuar, sepse në dizajnin e saj janë të përfshira madhësi të përshtatshme për çdo madhësi të telave. Peshon: 0.135 dhe ka madhësi: 20 cm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 260 x 10 x 90 mm
Pesha [g] 135
GTIN 8711252988429
Kodi i produktit 8711252988429

Vlerësimet1
5.00 (1 vlerësime)

perfekte

aida e diel, 31 maj 2020

shume te mira

A ju ndihmoj ky vlerësim?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen