Thumbnail image
Steipler 1500 kapse Kinzo
9.57 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Steipleri vjen me formë dhe material për t'i kapur gjërat e forta si tepih dhe gomë dhe vjen komplet me 1500 të madhe dhe formësi më kapëse. Kompleti peshon 0.805 kg dhe ka dimensione 500 x 12 mm, 500 x 8 mm, 500 x 10 mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 270 x 30 x 200 mm
Pesha Rreth 0.805 KG
GTIN 8711252794396
Kodi i produktit 8711252794396

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen