Thumbnail image
Paisje për punë Kinzo
3.91 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Paisja vje bashkë me një komplet kokash për kaçavida të formave dhe madhësive të ndryshme. Kompleti përfshinë gjithësej 12 pjesë.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 235 x 20 x 120 mm
Pesha Rreth 0.182 KG
GTIN 8711252720302
Kodi i produktit 8711252720302

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen