Thumbnail image
Paisje thitëse, 60kg
8.33 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kjo paisje unike shërben për kapjen e xhamave apo sipërfaqeve tjera të ngjashme. Është sjell nga kompania Kinzo dhe mund të mbaj deri në 60kg.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 80 x 120 x 320 mm
Pesha Rreth 0.608 KG
GTIN 8711252068244
Kodi i produktit 8711252068244

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen