Thumbnail image
Palloma të lagëta për kafshë
1.12 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Palloma higjienike për kafshë. Këto palloma kanë PH të përshtatshme dhe një pako përmban 30 copë.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Pet Treatment
Madhësia 20 x 118 x 225 mm
Pesha Rreth 0.163 KG
GTIN 8711252413310
Kodi i produktit 8711252413310

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen