Thumbnail image
Pantofla, të kaltërta
4.26 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Pantofla të rehatshme dhe të përshtatshme për këmbë. Shumë llojshmëri të ngjyrave e me kualitet të mirë.

Cilësitë

Origjina Holandë
Grupmosha Të rritur
Prodhuesi Pa markë
Ngjyra Kaltër
Madhësia 30 x 85 x 230 mm
Pesha Rreth 0.109 KG
GTIN 8711252542454
Kodi i produktit 8711252542454

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen