Thumbnail image
Pastrues sipërfaqesh Kalyon, vjollce 1,5 lt
1.38 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Pastrues për sipërfaqe me aromë freskusese e cila jep gjallëri dhe shkëlqim në sipërfaqet e pastruara. Një ambient i pastër me aromë të këndshme.

Cilësitë

Prodhuesi Kalyon
Origjina Turqi
Temperatura e ruajtjes 5°C - 15°C
Jetëgjatësia 730 ditë
Lloji i produktit Dysheme
Për Dysheme
GTIN 8680731406009
Kodi i produktit 8680731406009

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen