Thumbnail image
Përparëse BBQ Collection
2.91 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kjo përparëse është mjaft efikase për pregaditjen e ushqimit në ambiente të hapura, ka ngjyrë të zezë dhe peshë 0.076kg.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Bbq Collection
Madhësia 280 x 20 x 220 mm
Pesha 0.076 KG
GTIN 8711252293097
Kodi i produktit 8711252293097

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen